Varování
  • Zanechat zprávu mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Prosím, nejprve se přihlaste.
milda

Pepíno, je všeobecně známo, že kočičkám se dobře leze po dřevě. Do železa se jim špatně zatínají drápky. Jinak bych s dovolením navrhnul, když už je ten nižší stupeň a Jenda nás zve, že na páteční schůzi by mělo sedět prvních šest lidí s průměrem 5 a více piv za schůzi v místnosti u baru a druhých šest s průměrem 5 a méně v místnosti u televize. Je to myslím celkem pochopitelné, protože ti zodpovědní konzumenti by se moc naběhali. Všichni budou spokojeni, včetně ministra Blatného.


21. 11. 2020 14:18
milda

Je vidět, že Holík kontroluje i vizuelně svou práci, zda se používá, jak nakázal. Tak je to spravne, tak to ma biť. Jinak musím končit, vyrážím na schůzi. Dnes výšlapní.


13. 11. 2020 19:06
Pepíno

pravděpodobně měl už vytopeno, tak to raději vypnul aby nedostal úpal a nebo spíš úžeh


13. 11. 2020 10:30
Holík

Mildo technická připomínka video perfekt, ale jestli chceš mít teplo tak si musíš zapnout termostat. Máš ho v poloze vypnuto. Čus.


12. 11. 2020 19:55
Hanes

Jelikož kalendář CBB ještě nefunguje, tak jen znalí ví, že dnes je ten den kdy náš nejmilejší brumlík má narozeniny. Jaromírku, tak všicko nej. Hlavně zdravíčko a samozřejmě co nejvíce toho pokakanýho štístka!!!


29. 10. 2020 14:18
Jaroušek

Nu, co už, že? Věk nezastavíš, do důchodu daleko. Tak Jééényku, díky.


20. 10. 2020 9:03
Hanes

Všechno nejlepší Vendelínovi ke svátku a Jarouškovi k jednašedesátinám!!! Stálé zdraví kamaráde


20. 10. 2020 7:21
Hanes

Tolik k vysvětlení ekonomicko hospodářských pojmů. Co se týká mne většině rozumím. Za některé soudruhy si dokážu přidat i profese, případně už neprofese. 


15. 10. 2020 9:37
milda

teří pak dokonce i v práci ). Pak jsme tam mi, pracující tvořící Hrubý domácí produkt (HDP, v mezinárodních pramenech GDP z anglického Gross Domestic Product) je finální celková peněžní hodnota statků a služeb vytvořená za dané období na určitém území. Tento ukazatel se používá v makroekonomii pro určování výkonnosti ekonomiky států. Časovým obdobím bývá obvykle rok. V mezinárodních srovnáních se také používá HDP na obyvatele (HDP na hlavu). To jen tak stručně k vysvětlení, bo není čas, bo musím tvořit HDP. Prosím údržbu stránek o nyvýšení písmoprostoru, když je potřeba se trochu podrobněji rozepsat, nelze obsah umístit do jednoho příspěvku. Děkuji.


15. 10. 2020 8:11
milda

Na Jendův popud tedy bééé. Osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ) je termín používaný v českých zákonech o dani z příjmů, o sociálním zabezpečení a zdravotním pojištění pro takovou fyzickou osobu, která má příjmy z podnikání nebo z jiné samostatně výdělečné činnosti. Typicky je OSVČ například prodejce HATECHu ( hasící technika ),  nebo prodejce NDPMVu ( náhradní díly pro motorová vozidla ), nebo prodejce MAREGSu ( měřící a regulační systémy ). Technicko hospodářský pracovník (THP). Jedná se především o duševní práci, kam patří např. účetní, vedoucí útvaru, sekretářky, prodejci ojetých vozidel...zkrátka nevýrobní pracovníci. Důchodce je ten, co si užívá starobní důchod ( zasloužený odpočinek po letech strávených v zaměstnání, něk


15. 10. 2020 8:06
 
Powered by Phoca Guestbook